Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ohledně smartphonu.

Dobrý den. Chtěl bych Vás požádat o radu ohledně mobilu Cube1 G44 .. nikde na internetu jsem nenašel žadnou recenzi. Případně bych Vás chtěl požádat o co možná nejlepší mobil do 3300 kč ..

na internete je presne 1430 stránok s recenziami,informáciami k produktu, a to výlučne v češtine,telefon sa pravdepodobne pod týmto označením vyskytuje len na českom trhu,žiadna iná cudzojazyčná stránka pre tento produkt pod týmto označením neexistuje....