Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W milenium a instalace

Zdravím, potřebuji poradit postup instalace u win milénium (legálně koupené). Musím si přeinstalovat win a chtěl bych to udělat sám, slyšel jsem něco, že se musí použít nějaká spouštěcí disketa (tu nemám). Zatím jsem jednou instaloval WXP a to bylo celkem jednoduché.
Moc díky za postup.

WinME CD je snad bootovacie. Nabootujes z neho, prepnes sa na CD mechaniku a spustis setup :)
Nie som si isty ci je potrebne predtym na disku vytvorit particiu a naformatovat, ak ano tak pred setup pouzijes prikaz fdisk, vytvoris oddiel, potom restart, a prikaz format, restart a az potom setup.

P.S. nechapem ze chces v dnesnej dobe este instalovat WinME (asi najnepodarenejsi OS od MS)

Pokud máš originálku WinME, tak stačí v BIOSu přehodit pořadí bootování (CDROM-IDE0) a najet z CD. Hned první položka v nabídce je "Nainstalovat systém Windows Millenium"

S názorem, že WinME je nejnepodařenější systém nelze tak docela souhlasit, pokud se z něj vykope System Restore, tak se to docela dá a má bezkonkurenčně nejrychlejší nájezd a vypnutí.