Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazani obsahu po startu pc

Dobrý den po zapnuti notebooku jsem zjístil ,že se mě vymazaly obrázky ,filmy ,videa a hesla k přihlašení ,píše mě to :::: Byl jste přihlášen pomocí dočasneho profilu.Nemáte přístup ke svým souborum a soubory vytvořene v tomto profilu budou po vašem odhlášení odstraněny.Problem vyřešítetak,že se odhlasíte a znovu sepřihlásíte později .Detaily najdete v protokolu udalostí.Mužete se take obrátit na správce systemu. Tak a co ted? Děkuji moc za radu !!!

no a? tvoje verze windows nemá regedit? běž je reklamovat.

jedna technická: chyba profilu nevznikla jen tak. pokud nejde o případ vypnutí zdroje za chodu windows, chce to zkontrolovat souborový systém na disku (nouzový režim - c: - vlastnosti - nástroje - kontrola disku). příčinou může být i vadná ram -> ověřit memtestem z boot cd.