Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka + bedny najednou

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli by nějak šlo udělat, aby mi hrály bedny připojené do notebooku 3,5 jack a zároveň sluchátka připojené přes USB. Popřípadě přes který program by to eventuelně šlo... Děkuju

Sluchátka by měla mít vlastní zvukovou kartu. Chtěl bych, aby to hrálo to stejné, ale pokud by někdo věděl, jak to udělat, abych mohl do sluchátek pustit něco jiného, taky bych byl rád, ale stačí, když bude hrát to stejné :)