Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi výkonný počítač na 3D a After Effects

Dobrý den, sestavuji známému počítač a chtěl bych váš názor na mnou navrhnutou sestavu jestli něco chybí nebo jestli by si něco mez sebou nerozumělo. Podle původních požadavků by měl být počítač velmi výkonný (silná grafika a i7čka) avšak nechce zbytečně plýtvat na designových herních sestavách. Finanční limit do ca. 30 000. Sestava by byla využívána jako pracovní stanice pro náročné grafické programy (4D Cinema, Adobe CC, Práce s videem jeho zpracování,CAD apod.) Do sestavy bych dal W7 Pro které mám. Počítač bych sestavoval já mám s tím zkušenosti a jako monitor používá tablet s rozlišením 1600x1200px.

Samotná sestava:

Základní deska - GIGABYTE Z97P-D3
Procesor - Intel Core i7-4790
- Chladič Procesoru - ARCTIC Freezer 7 Pro Rev.2
Grafická karta - GAINWARD GTX970 4GB DDR5
RAM - Kingston 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury Series
HDD - Western Digital Blue 1000GB 64MB cache (2x)
Mechanika - ASUS DRW-24F1ST
Zdroj - Cooler Master Thermal Master 500W
Skříň - Eurocase MiddleTower X315 černá

Děkuji vám za vaše tipy/rady.
luk002

- Na opravdu vykonou sestavu pro tvé učely, bych ti spis doporucil CPU typu XEON (socket 2011) doprovazenou s GPU typu Nvidia Quadro K4000 (SMX) pozor, max rozliseni 2560 x 1600 pixels, necham na overeni, nebo 2x8Gb <dual chanel> RAM nebo (presny rozdil vykonu z hlavy nevim) 4x4Gb <Quadro chanel>. Popripade 8GB 4x2Gb RAM