Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční wifi - notebook MSI

Dobrý den, před dobou mi přestala fungovat wifi na notebooku MSI GE70 0ND-203CZ . Ovladače na wifi jsem přeinstaloval, adaptér wifi je v síťových adaptérech povolen, ale po přeinstalaci mi zahlásilo že nemám podporovaný model wifi v PC (což se divím, ovladač instaluji pouze z CD, které jsem dostal přímo k tomuto počítači, a wifi dříve fungovala bez problémů). Za rady budu rád. Děkuji

Předmět Autor Datum
Zvoľ tvoj OS a stiahni tu http://www.msi.com/support/nb/GE70_0NC.html#down-d river&Win7%2064
sakraforte 07.11.2014 14:19
sakraforte
Stáhnul jsem si ovladače z dané stránky, poté co nefungovaly, tak jsem to zkoušel i z oficiálních st…
serq89 07.11.2014 19:04
serq89
adaptér wifi je v síťových adaptérech povolen "V systém nejsou k dispozici žádné podporované adapté…
sakraforte 07.11.2014 19:08
sakraforte
Ne , není vyplý přes Fn (ani přes jinou podobnou volbu-mám tu přímo tlačítko na zapnutí/vypnutí Wifi…
serq89 07.11.2014 19:18
serq89
Tak potom nerozumiem, kde ti píše "V systém nejsou k dispozici žádné podporované adaptéry WiFi"
sakraforte 07.11.2014 19:23
sakraforte
Raději pošlu vše co můžu s obrázkem, takto je to dost těžké vysvětlit (to tlačítko reload v připojen…
serq89 07.11.2014 19:34
serq89
No vyzerá to čudne. Ja nikdy neinštalujem utilitky k WiFi. Len čisto samotný driver a ovládanie nech…
sakraforte 07.11.2014 20:23
sakraforte
sakra: tak tak. a pak to funguje.
lední brtník 07.11.2014 20:27
lední brtník
Zkoušel jsem to nainstalovat bez utilit, bohužel to ve výberu nebylo možné (nebo jsem to tam nenašel…
serq89 07.11.2014 21:02
serq89
nemas pouzivat tu utilitu, ale mas pouzivat spravu pripojeni vo windows - centrum sieti. A predtym v… poslední
MM.. 07.11.2014 21:13
MM..

Stáhnul jsem si ovladače z dané stránky, poté co nefungovaly, tak jsem to zkoušel i z oficiálních stránek (Intel Centrino N 135 . Win 7 64 bit nejnovější ovladače), vše přeinstaloval, problém ovšem přetrvává - "V systém nejsou k dispozici žádné podporované adaptéry WiFi" . Pozn. Bluetooth je řazen současně s těmito ovladači a ten funguje bez problému

Ne , není vyplý přes Fn (ani přes jinou podobnou volbu-mám tu přímo tlačítko na zapnutí/vypnutí Wifi blízko startu- svítí = zapnuto). Když se podívám do správce zařízení- síťové adaptéry tak ho tam mám : Intel Centrino Wireless-N 135 ; v síťových připojeních v ovládacích panelech je taktéž a POVOLEN : Bezdrátové připojení k síti (Intel Centrino Wireless-N 135) . ovšem když se podívám na seznam WiFin (mám tlačítkem na zapnuí WiFi "zapnuto" tak prostě tu nic nevidím (na druhém PC na stejném místě s funkčním ovladačem asi 7 různých WiFin)).

Zkoušel jsem to nainstalovat bez utilit, bohužel to ve výberu nebylo možné (nebo jsem to tam nenašel), pak jsem ale zkusil ve ovládacích panelech-síťových připojení zakázat ve vlastnostech síťového připojení Intel Centrino položku Intel ..., okamžitě po potvrzení se vygenerovala nová síť kterou již řídí Windows, takže můžu s úspěchem konstatovat : Už WiFi funguje bez problémů. Díky moc za pomoc a čas.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru