Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video mp4

Ahoj. Jak mám přehrát video ve formátu *.mp4? Mám FFdShow, a používám Windows Media Player 6.4, který tento formát nepřehraje, a taktéž mi to nepřehraje ani Media Player Classic. Je nějaký kodek na to? Díky

Píše soubor nelze přehrát. Formát není podporován. Ty kodeky tam pro wmp 6.4 nainstalovaný mám. Zkusil jsem nějakej mpegableDSdecoder, to přehraje, ale zvuk je posunutej, a pak mi přehrávač zahlásí že bude ukončena operace a tak. Tak jestli to chce nějak nastavit, možná, ale nevím jak.

tak nainstaluj aj tie dalsie kodeky (je v nich vyssia verzia mrkvosoftieho mpeg4)
... alebo si rovno nainstaluj najnovsi wmp (6.4 by sa mal da pouzivat aj potom - spustis mplayer2.exe). Aky mas vobec OS ??!
Alebo to zmaz a toho kto to video vyrobil posli do p... Mozes 2x, aj za mna :-)

Jj, tolik krásnejch možností jak vyrobit video do něčeho jinýho než zrovna do mp4.
OS mám W98SE 192MB pameť
Jediný co "šlo" byl tento mpegableDSdecoder, kdy zvuk byl napřed než video, a pak stejně operace byla ukončena bla bla. Možná zase nějak nastavit, ale já nevím jak.

To s tím FFDShow jsem zkusil nastavit ty kodeky a tak, ale nepomohlo to, je to stejný. To je už jedno, kašlu na to, zkouknu to, až kodek dovolí:-)