Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Compaq Presario CQ61 HDD

Dobrý den,
Mám dotaz na všechny ITE odborníky, nemohli by jste mi doporučit HDD do notebooku HP Compaq Presario CQ61 cca kolem 250 GB za co nejvíc za levno ale aby hlavně pasoval do HP Compaq Presario CQ61. Díky moc z radama či odkazama :) (popřípadě na kolik vyjde cca HDD do tohoto notebooku?)

no 7200 lepší než 5400 ... není vše tak jané jak se zdá, u notebooku na doma zvlášť, 5400 disky jsou témer neslyšitelné, 7200 RPM co mám skušenost jsou nejak více vibrujíci,

samozrejme co kus je to jinak kus, no kdo má možnost vybírat z více kusú ... pokud notebook je užívan hlavne pro broudáni internetem, pokecáni, je vytežován relatívne velice málo, vetrák nebeží a pokud ano, tak jenom na pár sekund a pak zas ticho, to potom vibrujíci disk je jasne slyšet

.... :puff: