Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nezacne bootovat system

Zdravim, dnes som chcel preinstalovat system a tak som cez BIOS zmenil prioritu bootovania a restartol PC. Odvtedy som sa ale do systemu ale ani len do BIOSu nedostal. PC sice zapne, bezi kazdy ventilator, HDD a vsetko ako ma ale monitor ostane po cely cas vypnuty. Skusal som resetnut BIOS cez baterku aj jumper ale nepomohlo nic. MB mam Asus P8H67-M LE. Ma niekto podobne skusenosti s rovnakym problemom? Vopred dakujem za skoru odpoved

jak presne si menil tu prioritu a jak presne si to restartol? Skusil si to uz uplne vypnut z 230V na minutu? Co si tam este manipuloval? Skus len jednu RAM v roznych slotoch. Ked nic nevidis tak ten PC vobec nefunguje.

P.S: skus iny zdroj a odpojit cdrom - ak si tam mal vlozene cd tak pri roztaacani mohlo nieco zdochnut

primarne bootovanie som dal z USB nakolko som mal win na bootovacom USB, v mechanike som nemal ziadne CD...zdroj je polroka stary nemyslim si ze by odisiel ten...RAM som uz skusil prehodit aj skusit len s jednou, nepomohlo, skusil som aj GPU odpojit...skor mi to pride ze odisla maticna len som sa chcel spytat ci tu s tym nema niekto skusenosti...

Ked si vyberal tu baterku tak bol PC vypnuty z 230V, a nechal si ju vybratu aspon pol minuty?

ked si to nevypinal ani neresetoval pocas post, a ked si nemenil v biose nic ine len boot order, tak samotnym save&exit by sa nemalo nic posrat. Skor si myslim ze si tam nieco manipuloval a manipulaciou si nieco povytiahol alebo podobne.
Ked nepomoze iny zdroj tak skusit holu dosku na stole, bez kablov na kejs, zapnut pinzetou. Speaker by mal pipat bez ram.