Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obrazovka out of Range

Dobrý den včera večer jsem si nainstaloval Metro 2033 a když jsem hru spustil tak mám out of range obrazovku mám 1280x1024... Večer jsem to vypl a vykašlal jsem se nato ráno jsem zapl PC a mám tam out of range a nemůžu nic dělat nevíte co s tím ?

Brtníče promiň, ale to je kravina. Grafika sama od sebe (resp. její driver) nemůže nastavit víc, než co načuchá skrz DDC z monitoru. Kdyby se v tom sokolík šťoural, samozřejmě by to mohl přetočit - ale on se v tom nešťoural. Blbé ovladače grafiky, blbý *inf monitoru, odcházející grafika (i s tím jsem se už setkal).