Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou tiskárnu koupit ?

Dobrý den.
Chci svému synovi pře nástupem na gymnázium koupit novou tiskárnu k PC. Jen nevím zda inkoustouvou, nebo laserovou.
Jaká je mezi nimi základní rozdíl a jakou tiskárnu byste mi doporučili ?
Půjde samozřejmě o takové domácí použití do školy.
Děkuji za názory.
V.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

- Také se priklániním k laserové tiskárnē, na práci a skolní potrebu, i černobílí tisk je víc jak dostačujíci i levnējsí class.
- Na místē by bylo, popremyslet o kombinaci se skenerem, ktery se ti zrejmē muze a bude hodit.