Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android redukcia sumu?

Kamarat si kupil samsug galaxy young 2 a ked s nim volam tak pocujem nieco ako: Ahoj (ticho) ako sa mas? (ticho) kde si? (ticho) ... akoby mi chodil len jeho hlas a ked nehovori tak te ticho (ako vysielacka)... Je to nejaka redukcia sumu alebo chyba?

spíš to vypadá na chybu mikrofonu. asi bych to vrátil na reklamaci, nebo ať se na to podívá někdo zkušenej pokud tomu nerozumíš :)
Jinak mě napadá, a není lepší že okolní šum neslyšíš?
PS: pak mě leda napadá, jestli si tam nestáhl nějakou appku, která mu tam dělá bordel. zkuste ještě telefon předtím vrátit do továrního nastavení (nezapomeň na případnou zálohu dat) a pokud to nepůjde ani tak tak to dej reklamovat ;)