Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firmware pro SAMSUNG

Potřebuji aktualizovat firmware v TV SAMSUNG po rozbalení souboru T-MST4DEUC_1029.0.exe vytvoří adresář T-MST4DEUC který má podadresář Image a v něm jsou aktualizační soubory. Když flešku strčím do TV a v menu zadám, že chci aktualizovat přes USB tak TV vyhodí hlášku, že na USB se aktualizační soubor nenachází. Můžete někdo poradit? Dík.

Myslel jsem, že může mít vliv formátování flešky a zkoušel jsem jak FAT32 tak i NTFS, ale obou případech TV vyhlásí, že na USB disku aktualizační soubor není.

Na té flešce musíš mít oboje.
Jak ten původní .exe (např. u mě T-MST10PDEUC_2000-2.exe), tak i tu extrahovanou složku (T-MST10PDEUC). Pro jistotu ten .exe nakopíruj i do té vytvořené složky (T-MST10PDEUC). Soubor nijak nepřejmenovávej!
Nedávno jsem to taky dělal a taky jsem u toho nejprve narazil.

Mám v rootu flešky oboje jak ten původní soubor tak i extrahovanou složku a ještě i do té jsem nasypal ten původní exáč..... a pořád kvoká, pořád kvoká... a píše soubor pro aktualizaci není k dispozici. Proveďte kontrolu a pokus opakujte...

Ten exáč tam bejt nemusí. A ani to nemusí bejt v rootu. Požívám flešku na který mám asi 50 firmwarů a TV si vždy najde správnej.
Staženej exe soubor rozbalíš na flešku a nic víc s tím neděláš. Strčíš do Tv a dáš aktualizovat přes USB. To je celý. Současná verze v TV je jaká?
S tím přehráváním avi ti to asi ale stejně nepomůže.

V tom případě výměna firmware problém neřeší a asi budu muset jít cestou nějakého přehrávače.. snad nějakej ASUS, třeba ASUS O!Play Mini V2 HDMI nic jinýho už mne nenapadá.

Mám sice SET-TOP-BOX s nahráváním GOLDEN MEDIA MANIA 2HD, který umí nahrávat i přehrávat z USB, ale avi soubory na něm běží třeba 20 minut a pak to spadne, přitom integritu datového toku a indexaci jsem u toho souboru ověřoval a je v pořádku.

Neřeší a ani není možná- není jinej firmware.
Ale samsungy obecně zvládaj docela dost formátů. Včetně avi. Záleží na kodeku. V návodu jsou popsané podporované kodeky. Nebo můžete stáhnout nějakej program, třeba mediainfo, v něm otevřít nějaký avi video, který televize přehrává, podívat se na použitej kodek. Následně to video, který nejde, překonvertovat nějakým na to určeným programem, třeba formatfactory, podporovaným kodekem.

Jak už jsem psal výše. V jednom modelu je použito více panelů a záklůadních desek s různejma procesorama. Proto je na tom odkaze, kterej sem dával zadavatel, více firmwarů. Všimni si, že před tou verzí jsou nějaký písmena. Ty právě označujou platformu na který to běží. Zadavatel píše, že má verzi 1011 a ta je i na tom odkazu jako poslední. Ta verze 1029 je do jiný televize. Kdyby mi na už 2x položenou otázku, jakej FW má v TV teď odpověděl, tak už by to bylo jasný. MENU-PODPORA-KONTAKTOVAT SPOLEČNOST SAMSUNG (nebo tak nějak) tam je napsaná verze i s těma písmenama.
Neznamená, že když je někde vyšší číslo, že ten FW je určenej zrovna pro tu verzi TV.
T-MSV4DEUC-1011.0
T-MST4DEUC-1029.0

Rozhodující je použitej procesor, ne nějaký datumy.