Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS UPDATE

čaute mám takový problém s bios update základní desku mám MS-7309 K9N6SGM-V / K9N6PGM-FI / K9N6PGM-F http://cz.msi.com/support/mb/K9N6SGMV__K9N6PGMFI__ K9N6PGMF.html#down-bios na těchto stránkách jsem si stáhnul aktualizaci a když ji extrahuju a spustím tak mi to napíše toto Verze souboru není kompatibilní se spuštěnou verzí systému Windows. Ověřte systémové informace počítače, zda je potřeba verze programu x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová), a kontaktujte vydavatele softwaru. Mám Windows 7 x64 Může mi někdo poradit?

Píše sa tam niečo ako, že máš skopírovať flešovací program AFUD4281.exe, súbor BIOSu A739NMS.1C0 do koreňového adresára disku C. Zaviesť systém napr. z USB kľúča a potom spustiť z
príkazového riadku DOSu (to je systém pred windows)
C:\
C:\AFUD4281.exe A7309NMS.1C0 enter a postupovať podľa inštrukcií na obrazovke. Skončí to reštartom PC. Ak to dobre dopadne, PC sa po reštarte rozbehne. Ak nemáš dobrý dôvod to robiť, nerob to. Nesmieš počas toho procesu vypnúť PC ani ty, ani tvoj provider elektrickej siete.

Nebol to dobrý príklad, lebo sa predpokladá súborový systém na disku odkiaľ to spúšťaš FAT. Ja to spúšťam z kľúča samotného, alebo je priamo v BIOSe dosky na to vytvorená voľba.