Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozebrání notebooku

Dobrý den, mám notebook HP Pavilion g6 a rád bych na něm vyměnil pastu na procesoru, jenže ho nejsem schopný rozdělat. Dělám vše podle návodu, ale za boha nemůžu sundat klávesnici. Mohl by někdo poradit jak nato.

u laciných notebooku není používana pasta, je tam nejaká hmota o podivné konzistenci, cca jako žvýkačka a má i podobnou tloušťku, zrejme to má fungovat jako pružná vrstva pri nedokonalosti montáže a také bránit tomu aby pri otresech nepúsobila síla na povrch samotného chipu, samozrejme pastu tam lze dát, určite se tím zlepší chlazení no také se zvýši riziko likvidace procesoru

.... :puff: