Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ktory tablet si mám vybrať?

Dobrý deň chcem si kúpiť nový tablet ale neviem ktory si mam vybrat pls pomozte a napiste aj preco by ste si ten tablet vybrali
Rozhodujem sa medzi: sony xperia z2 tablet, samsung galaxy note 10.1 2014 a apple ipad air
Poripade ak poznate niejake lepšie v približne rovnakej cenovej kategorií :-)

Sony a Samsung jsou Android, Apple je iOS - jinej operacni system. Zalezi na pouziti, obecne je na Android vic her zdarma, jsou treba s reklamou, zatimco u Apple jsou za penize ale bez reklamy.
Osobne bych preferoval Android, Apple iPad si myslim, ze je spis pro fanousky Applu.

Co se tyka znacek Sony a Samsung, tak oba tablety jsou nadupane, ale Sony ma vetsi pocet reklamaci, tudiz osobne bych se priklonil k Samsungu. Sam ale od nich tablet nemam, beru to ze zkusenosti ze smartphonu, coz je podobny.