Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací systému na HDD u notebooku.Poradíte?

Zdravím,potřeboval bych poradit jsem už celkem bez naděje..Mám starší notebook Packard Bell EN TE11,měl jsem problém s rychlostí systému tak jsem se rozhodl pc přeinstalovat,instalace se rozběhla v pořádku vše bylo ok,háček přišel u nastavování služeb kdy pc vždy spadl a instalace se musela opakovat,takhle jsem to zkusil několikrát,poté se přestal ve volbách úložiště při instalaci zobrazovat HDD byť v Biosu byl uvedený.Zkoušel jsem tam potom dávat i ubuntu,poté jiný HDD ale nic nejde vždy to u konce instalace spadne s tím že se zobrazí hláška že systém nemá místo kam ukládat.Mám HDD 500Gb.Poradíte někdo budu vám vděčný.
O.Brož

Zapomněl jsem,instaluji win 7 z DVD,je to originál,instalační program načítal soubory ale zasekne se to u výběru úložiště kde se neozbrazí HDD,navíc později mi po úvodní obrazovce začal hlásit že BOOTMGR není k dispozici či něco podobného.