Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na půl funkční klávesnice u notebooku

Dobrý den.

Známá mi dovezla notebook na přeinstalaci a sdělila mi že nefungují některé tlačítka u klávesnice. Tak jsem myslel že třeba je to problém akorát v OS ale ani v biosu bohužel nefunguje spoustu tlačítek. Musím mít připojenou klávesnici na USB. Stalo se to prý z ničeho nic. Nic se do ní nevylilo, takže nevím jestli teda zbývá už jen vyměnit komplet klávesnici.

Děkuji za rady a názory.

Třeba známá nemluví o tom vylití pravdu. A třeba o tom ani neví, mohl jí to někdo nešťstně polít, utřít a zatajit..

Chtělo by to podívat se dovnitř, možná je mimořádně zaneřáděná a pomůže vyčištění. Hned by se i odhalilo, zda nezačíná něco rezavět.

občas se stane že spojení Flex kabelu a konektoru není bezchybné, overení je prosté, uvolnit klávesnici, vytáhnout Flex kabel a zasunout znovu

úkon tak ma 5 minut, pokud víš jak klávesnici uvolnit, samozrejme bez poškození,

daleko více času je potreba k nalezení postupu rozebráni pokud se s daným typem notebooku setkávaš poprvé, nepouštej se do toho jak nemáš prax s rozebíraním dnešních plastových výrobkú skládaných systémem západek a prolisú a sem tam nejakej šroubek

.... :puff: