Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehřivani RAM

zdravim mam taky problem ze se mi pocitac zacal při hrani her vypinat tak jsem zkontroloval teploty a vse bylo vpoho krome ram tak jsem zkusil pocitac vycistit a pridelat dalsi ventilator ale ty ramky se porad prehrivaji tak se vas patm co s tim

Přehřívání RAM?????? Jak jsi na to přišel?
Chladiče na RAM se dávají spíše pro okrasu, než že by byly nutné.
Přehřívat by se mohly snad jen nejaké vysoce taktované moduly se zvýšeným provozním napětím.
Můžeš upřesnit, o jaké paměti se jedná a na jaké frekvenci s jakým provozním napětím je používáš?