Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přetaktování CPU

Dobrý den, vyskytl se takový problém po přetaktování cpu v biosu se pc zapne ale nic se neděje. Přitom při mírném přetaktování vše funguje. Kde je problém.
cpu: core 2 quad q8200
gpu: sapphire radeon hd 6670 1gb 128bit gddr5
ram: 4gb
mb: asus p5kpl- am in/gb
psu: 350w fortron

ok, ale jen že jsem viděl obdobnou sestavu jak mb tak cpu a šlapalo vše vpohodě, v biosu mám nabídku od 5 do 30% a jim to jelo na těch 30 % mě pouze na 15%, chlazení mám dobré a při taktování cpu je teplota kolem 42 °C.

- K ohledu na tvou zakladni desku, neni divu ze OC je nestabilni, jiz ze dokazes udel mirne OC, muze byt zazrakem.
- Chtel bych te upozornit, ze pri pokracovani v tvém OC, zrejme od ted do hodiny, ti zakladni deska nepojede vubec a obevis se se spalenym north bridge.