Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8.1

Dobrý den. Vlastním notebook Lenovo G500, na ktorom bol pôvodne Windows 8. Windows 8.1 som vobec nechcel stahovat, ale včera sa mi stiahol automaticky, a mne už iba nabehla hláška na reštartovanie počítača. Reštartovanie som odložil na dnes. Dnes ráno teda prebehla aktualizácia na Windows 8.1, bez problemov. Po spustení mi ale nabehla táto hláška, ktorú som velmi nepochopil, pretože na druhom notebooku Asus, po aktualizácii na Windows 8.1 táto hláška nenabehla (aj tam sa mi stiahla táto aktualizácia sama, pôvodne som ju nechcel). Preto sa pýtam čo by to mohlo znamenať? ďakujem za každú odpoveď. :) A ešte tu mám jeden problém, v správcovi zariadení mi ukazuje jeden vykričník, ktorý mi na windows 8 neukazovalo a na grafickej karte mi ukazuje iný názov, ako mi ukazovalo predtým. Predtým tam bolo "AMD Radeon HD 8570M" a teraz je tam "AMD Radeon HD 8500M Series" tak by ma zaujímalo či je to v poriadku. Dopredu ďakujem za každú odpoveď. :)

ovladace som neinstaloval žiadne, viem že sú to dva rozne OS, ale pri aktualizacii na win 8.1 sa všetky ovládače (ano všetky) nainštalovali v novšej verzii ako boli predtym, a kedze tam neboli nikde vykricniki az na ten BT, tak som zatial nic neinstaloval.
bluetooth samozrejme doinstalujem

Naozaj si myslis, ze Tvoj notebook Lenovo vyrababa Microsoft?

Alebo, ze Microsoft (okrem tvorby OS Windows) ladi pre stovky vyrobcov HW (zo srandy a zadara)?
Ovladace, co doda Microsoft su tzv. "genericke" (vseobecne, nevyladene na dany vyrobok).

Jedine vyrobca HW vie odladit ovladace na svoj HW.

Jaká hláška je k nepochopení? Má se provést restart, to snad není nic neobvyklého. Po změně operačního systému by se měly nainstalovat ovladače, i to je běžná činnost.
Jak se sejme obrázek aktivního okna je popsáno na stránce, která se objevila před položením dotazu.

:)
1. To ze ti ypisalo tu hlasku ze sa ti zmenil HW a ze musis restartovat PC = no tak ho restartuj.
2. Ten vykricnik co mas v Spravcovy zariadenia je asi zly ovladac na Bluetooth = skus ho vymazat a po restartovani by sa ti mal sam nainstalovat spravne ak mas zapnuty WINDOWS UPDATE
3. To stou tojou grafickou kartou ze ti ukazalo namiesto iba 8500 seria = tak to je vporiadku. Ja mam na PC 7870 a ukazuje mi 8700 series.