Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepochopitelné chování USB portů?

Dobrý den,
mám problém, se kterým si vážně nevím rady.. Včera normálně vše fungovalo, pak jsem notebook nechal zapnutý na stole, komplet se vybil a dnes, když jsem ho zapnul, tak mi nefunguje ani externí klávesnice, ani připojená myš.. Respektive, zapojím například myš do jednoho USB portu, do druhého klávesnici. Když mám jen myš, tak funguje. Ale jakmile přidám klávesnici, tak ta nefunguje a ještě k tomu odpojí myš, která taky přestane fungovat..
Vážně nevím, co to zase na mě ten notebook zkouší..:D Aktualizace ovladačů USB řadičů není možná, jsou aktuální. Ovladače myši a klávesnice tam taky mám v pořádku.
Nevíte někdo čím by to mohlo být, nebo máte podobnou zkušenost?

Notebook Acer Aspire TimelineU M3-581TG

Díky!! :-)

nirsoft usbdeview - odstraň záznamy té myši a klávesnice.
pak je zkus znovu připojit.

jeden USB port opravdu nefunguje, ať tam dám cokoliv.. Co s tím? :/ je nutná reklamace?

to je normální vlastnost dnešních notebuků, že nějaký usb chcípne.
servis to bude řešit nejspíš výměnou základní desky a a smazáním dat do továrního nastavení.