Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupuju si mobil ale nevim jestli je originál pomoc!

Dobrý den dražim si na aukru mobil a jedná se o Samsung galaxy Note 3 N9005 jenže boji mse že koupim kopii ale to snad ne, řekl mi prodejce že k tomu je záruční list a mobil a že se ten mobil koupil v kamenem obchodě tak snad se jedna o ten pravej telefon skuste kouknout dal jsem sem obrázek, a na aukru má hodnocení 99,1% takže tomu můžu poslat peníze předem? díky moc David

Zavolej si do té prodejny,proč byla záruka jen 12 měsíců.Zřejmě to je z jejich bazaru.Jinak na nové zboží je ze zákona záruka nejméně 24 měsíců a nikdo ji nesmí zkracovat.A prodejci napiš,jestli si můžeš přijet převzít osobně a zaplatit hned po vyzkoušení.Uvidíš,jestli se nezačne cukat.