Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kvalitní podání barev

Dělám restaurátora a potřebuju PC sestavu i s nějakým zařízením které pracuje jako tužka (nevím přesně jak se to jmenuje) která přesně, ale naprosto přesně podá detaily a barevné odstíny. Na ceně nezáleží, záleží na kvalitě. Díky

Není to tak dlouho co jsem kupoval počítač k obdobné činnosti, zpracování fotek. Pracuji pro anglickou filmovou společnost tak jsem nemohl nechat nic náhodě.

Základní deska Asus X99-S
Procesor Intel Core i7 5960X (virtuálně 16jádrový)
Chladič procesoru Nzxt Kraken X60
Grafická karta nVidia Quadro K5200 (8GB)
Operační paměť RAM 32GB (4x8GB), DDR4
Pevný disk - systém SD 1TB, Samsung 850 Pro
Optická mechanika LG BH16NS (BD-RE)
Skříň Fractal Design Define XL R2
Zdroj Seasonic SSP-650RT, 80+ Gold, 650W
Firewire karta Axago PCEF-X1 (PCIe)
Čtečka karet Axago CRI-S3 (USB 3.0)
Operační systém Windows 8.1 Pro, 64bit, CZ, OEM
Monitor 32“ 4K Dell UltraSharp UP3214Q
Celková cena: 243 400 Kč s DPH (201 157 bez DPH)

http://www.x-computers.eu/configurations/compose/4 3

Program používám CorelDRAW

http://www.czc.cz/coreldraw-graphics-suite-x7-smal l-business-edition-box/162623/produkt