Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Status AGP

Ja myslím, že je to stav AGP, tak ako to vypisuje napr. Everest:
http://img57.imageshack.us/img57/3309/2007020721211 9ae7.png

Mal so to tiež vypnuté...
Mám dosku s Via-chipsetom a nainštalovaním Via4in1 sa mi podpora pre AGP zapla...:-p

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny