Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GSM Repeater

Zdravím, potřeboval bych doma nějak zlepšit gsm signál. Doteď musím mít telefon na jednom místě a stejně mi občas signál spadne a hovor se přeruší. Na netu jsem našel, že se dá celkem levně pořídít GSM Repeater. Našel jsem tento: http://www.gsmrepeater.cz/product/sety-gsm-repeate ru/gsm-repeater-pico-v2_-zesilovac-mobilnih/6 Myslíte, že by mi to pomohlo, jde mi o to, čerpat signál venku u okna, kde je signál celkem slušný, a přes tohle zařízení ho posílat do celého domu a mít signál na telefonu v celém domu (cca 100 m2). Máte s tím někdo zkušenosti? :-) Děkuji za rady a názory.

Kde není želobce, není soudce. Pokud to zařízení používáš v uzavřených prostorách, tak ho operátoři (a ČTU) tolerují. Prostě nesmíš interferovat s jejich venkovními vysílači. On to totiž není jen zesilovač, ono to posadí signál na jinou frekvenci (spodek toho gsm pásma). Akorát zisk není nijak slavný a použitelné je to v podstatě jen na přímou viditelnost.