Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová navigace

Pánové tak mě odešla navigace Garmin nuvi 255w. Ráno se sekla, když jsem po 9 hodinách co byla zaplá dojel domu tak baterka ko. Napojená na nabíječku se probrala, jenže hned se sekla, tak jsem se naštval a letěla dva metry! Kurva jedna! No a ted se urval spínač kterým se to zapíná, ale navigace je stejně mrtvá. Tak si říkám co koupit za novou?
Zase Garmin, nebo něco jiného?

Tak pánové, to že jsem koupil místo navigace Nokiu Lumiu 925 už asi víte. Ale co mě štve je to, že při použití jako navigace (Nokia Here+) a zapojené přes auto nabíječ od Garminu (typ 320-00239-24 má 1A) se mě stalo, že telefon se vybíjel jak svíně rychle a to během 20 minut z 90% na 25% jak kdyby ten 1A nestačil. Mobil je napojenej přes redukci mini na micro. Nevíte proč to dělá? Přitom rozhodně nabíječ funguje. Když se dívám na net tak většina i od Nokie má taky 1A.