Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horké místo na monitoru

Ode dneška mám problém s pc - tedy mám touchsmart - a po chvilce, kdy je zapnutý, tak levý roh je úplně horký a začíná černat, když ho vypnu, tak to místo vychladne, po opětovném zapnutí je vše zase v pořádku (po chvilce se zase ale zahřeje).
Nevíte někdo co s tím může být, popřípadě jaké je řešení?

Děkuji :-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Čím to múže být, by odhadnout šlo, nekterá z mnoha LED diod podsvícení je vadná, pravdepodobne nesvíti ale hlavne hreje. Rešením je rozebrat to, overit domnenku a vymenit lištu podsvícení, pripadne jenom tu blbou diodu, pripadne ji jenom odstranit, svítit tam nebude ale hrát taky né.

Co udelat závisí od toho jaký je status reklamační, Pokud je výrobek v záruce, nemáš co rešit, pokud v záruce není, pak servis nebo dúveryhodná osoba s praxí co se týka rozebírani a skládani čínskych plastú prodávaných jako tablety a jiné smetí elektronické

... :puff: