Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měří Thermaltake zdroj správně spotřebu?

Koupil jsem Thermaltake TWV 500
http://www.alza.cz/zdroj-thermaltake-twv-500w-atx-2 -0-aktivni-pfc-panel-s-displejem-a-ovladanim-otacek -odpojitelne-kabely-d61722.htm

Všechno fajn, ale LCD panel měří spotřebu 50-60 W. Zatím maximum 66 W při 100% vytíženém procesoru.

Power Supply Calculator (http://www.extreme.outervision.com/psucalculator.js p) mi doporučil okolo 200W - nezadal jsem tam úplně všechno, co mám.

Takže - myslíte, že Thermaltake měří správně, nebo jsem to špatně zapojil?

V PC je zhruba toto:

Athlon 64 3500 (s originálním větrákem)
2 GB RAM (4x512 Kingstone HyperX)
2x SATA HDD (Samsung)
1x IDE HDD v šuplíku (Seagate)
CD/DVD mechanika LG
grafika MSI GeForce4 MX4000

No, co nadělám, do reklamace se mi nechce, to bych byl bez zdroje. Mimochodem, nevíte někdo, jak je to s měřením spotřeby přes UPS? Mám záložní zdroj od APC, někdo se tu zmiňoval ,že ty zdroje umějí měřit spotřebu, ale v mém softwaru nic takového není a výrobce na dotazy neodpovídá..