Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhled obrázku v menu pravého "myšítka"

Před pár dny jsem si všiml že mi v menu vyvolaného pravým tlačítkem na myšákovi přibyla položka "nastavit jako tapetu" a současně se tam zobrazoval i náhled obrázku. Vůbec nevím jakým způsobem se to tam dostalo nebo který program to má na svědomí... Moc dlouho jsem se z toho ale neradoval,protože už to tam zase nemám :.(
Nevíte někdo jak to znovu nastavit? Jediný program který jsem mezi tím reinstaloval je XnView, mohl by to mít na svědomí?

Všechno už jsem vyzkoušel a stále nic... XnView jsem měl ve verzi 1.8 kterou jsem nahradil verzí 1,9 ,ale protože byla pomalá tak jsem se opět vrátil k 1,8 asi to s tím bude mít spojitost,ale kdybych tak věděl kde to nastavit...
V práci mám XnView rovněž a ten náhled mi to taky nezobrazuje...