Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska nepodporuje RAM?

Zdravim, mam novou desku Asus M5A99X EVO R2.0 a pocitac mi odmita nabehnout do BIOSU, pac jediny varovny svetylko mi cervene sviti VRAM a zkousel jsem i Clear CMOS... Vsecko jinak bezi normalne. Mam Kingston Value 8GB DDR3 1333 a moje teorie je nekompatibilita, a pokud se nepletu, tak mi prosim jen poradte obdobnou alternativu, co pujde natuty a dekuju za Vas cas a nervy :) Sam uz toho mam plny necky.

Neexistuje "nekompatibilna RAM"
Existuje vadna RAM a blbo zastrcena RAM, a existuje este ponicena patica CPU. Skusaj moduly po jednom v roznych slotoch, a zakazdym odpoj PC od 230V a vyber knoflikbaterku na minutu.
(P.S. ak ma doska nejake tlacitko MEM OK apod tak ho zmackni, viz navod). Jaky mas CPU?