Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade z DDR3 na DDR4

Zdravím,
mám dotaz ohledně toho jestli jde upgrade na DDR4 bez výměny jakýchkoliv ostatních komponentů (samozřejmě ne RAM :D). Mám totiž notebook MSI GT60 2OC a časem bych je třeba chtěl vyměnit tak jestli to půjde. Díky.

- Ne, nepujde. Tvuj NTB muze vzít az 16Gb RAM DDR3, mas li 4Gb coz je tusím originál Leopardu velikost tvého Pc, muzes udēlat Upgrade na 8Gb.
- I u stolního PC to nemá cenu, kde prechod z ddr3 na ddr4 muze byt az nulovy, z vyjímkou dopadu na IGP.
(Mel jsi zakoupit radēji MSI typu GE60-70)