Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia GeForce GTX 745 4Gb

Dobrý den,hodlám si pořídit nové PC a zaujala mě jedna nabídka,kde počítač má Intel Core I3 Procesor,který bych čacem popřípadé vyměnil za I5 a grafickou kartu nVidia GeForce GTX 745 4Gb.Máte někdo s touto kartou zkušenost,můžete ji v cenové relaci počítače doporučit? Počítač chci na hry,netrvám však na nějakých maximálních nastaveních grafiky atd.

Pánové, tady máte rozdíl mezi DDR3 a DDR5 watch To znamená, že si tuto kartu můžeme představit jako 2GB v Provedení DDR5. A moje doporučení je si počítač sestavit sám nebo si nechat sestavit. Do sestavy se totiž dva roky nepodíváte kvůli záruční pečeti to znamená, že váš počítač bude hezky zevnitř hnít :D

Zabudni, budeš rád ak si na tom zahráš na low detaily. Ta grafika je pre neznalých, ale "hlavne" že to má 2GB VRAM.
Procesor je slušný na hranie aj na ultra aj RAM 8GB úplne dostačuje, ale zabili tú zostavu pomalou GTX 745. Zostava je tak na multimédia a nie na hry. Za tie peniaze postavíš oveľa lepší počítač. Recenziam never.

Všechni hry zvladne na ultra detajly
Pavel, Dolni Dvořiště2. 1. 2016

ta grafika sice není herní špička ale dá se docela dobře přetaktovat. mám s ní zkušenost není do dělo ale pokud máte 4gb verzi tak se slušným procesorem na hry postačí. pro náročnější hráče bych ovšem doporučil vyměnit třeba za nvidia geforce gtx 750ti nebo za nvidia geforce gtx 950 oc