Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohu upgradovat RAM paměti?

1/Pozor,při nákupu v prodejně nemůžeš případně zboží vrátit!I když za 65 Kč si zde můžeš připlatit službu Vrácení do 2 měsíců.Takže si to normálně kup přes internet a zadej tam osobní odběr na vybrané prodejně.Pak už můžeš případně vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.
2/ano budou fungovat všechny(skoro určitě=tak na 95%),ale pojedou na 1333MHz.Už Ti to tu psali.