Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 22K

Zdravím,

sháním notebook na hry do 22 tisíc, mohl by někdo poradit, jakej si vybrat?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Dobrý den,

no ty noteboky na hry moc nejsou, ale poměr cena výkon když cestuješ, nebo jsi student tak bych bral tohle: http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z50-70-black-d21 92118.htm
Ono je otázka času než to shoří, takže investovat víc peněz cenu nemá.
Zahraješ si na tom všechny hry, akorát v nižším rozlišení 1366x768.
V případě potřeby jenom dokoupíš Ramky. Jo a ještě bych vzal k tomu chladící podložku určitě.