Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR 400 , 2x1 Gb

Dobrý den,mám dotaz. V počítači mám základní desku ASUS P5RD1-VM, která je teoreticky na 2 Gb RAM, když je tam dám, tak mi to ve Windows XP ukazuje 1,36 Gb. Nevíte čím to je? Děkuji za odpověd

Díky za radu, jen mi moc není jasné, že pokud vytáhnu jednu 1Gb RAM ze slotu a pustím počítač, tak mi to píše ve vlastnostech počítače (ikona TENTO POČÍTAČ/VLASTNOSTI) DDR 400 1Gb, pokud další DDR 400 1 Gb přidám, tak už píše 1,36 Gb. Spíš mě zajímalo jestli to není zaseknuté někde v BOISU nebo podobně.

Děkuji za případnou odpověd Richard