Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sdílená tiskárna ve win 7, připojení k ní Vista

Ahoj, mám problém, sdílená tiskárna windows 7, v domácí skupině, počítače ve windows 7 nemají problém se k ní připojit, windows vista do kterého potřebuji nainstalovat tiskárnu z windows 7.

Nefungovalo ani klasické sdílení souborů, tam jsem musel nastavit sdílet s a nastavit s každým a už se tam dostanu, ale u tiskárny tato možnost není. Visty tu tiskárnu vidí, ale když se k ní chci připojit vyhodí chybovou hlášku viz příloha.

Jak mám prosím nastavit, aby se k té tiskárně visty připojily? Děkuji

normální je zrušit domácí skupinu (nastavit pracovní síť) a používat normální sdílení.

ještě jinak: pro několik pc v síti naopak není normální kupovat usb tiskárnu, ještě k tomu připojenou k pc s omezeným systémem.
dá se řešit routerem, který má usb port pro tiskárnu. tuto "síťovou" tiskárnu potom nemůže okupovat žádný w7-potrat s domácí skupinou.