Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS na pc Dell Precision T3400 se zformátovaným hdd

Dobrý večer,
mám problém s instalací windows 7 na výše zmiňované pc, konkrétně se jedná o to, že pc má externí výstup grafiky s 9 pinama. Po zakoupení redukce na 15 pin přesto nejde zobrazení monitoru a tudíž ani jakkoliv se dostat do Biosu. Pc má grafiku Nvidia Quadro, ale jelikož Hdd byl v pc naformátovaný, předpokládám že je nefunkční z důvodů chybějících ovladačú. Pc je koupené jako repasované, bez OS.

Základní deska: http://www.ascendtech.us/dell-tp412-precision-t340 0-motherboard_i_mbdelltp412dsmb.aspx

Děkuji. Drobil

Dobrý den,
nemyslím redukci na grafickou kartu, ale redukci na 9 pinový konektor přímo na základové desce (domníval jsem se že GK nemá ovladače) - redukce je na jedné straně 9 pin a na druhé 15 pin. Ještě mě napadlo to že m onitor který připojuji je nastavený na druhém pc jen pro rozšíření plochy, zkusím tedy připojit monitor, který je nastavený jako prymární.