Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Srovnání dvou CPU a GPU

AMD Quad-Core A10-5750M + AMD Radeon R9-M290X
vs
i5 4210H Haswell + GeForce GTX 860M

V rychlosti vaše názory, zkušenosti a samozřejmě výsledný efekt. Použití na hry.
Dle mého u 1. je "slabší" procák oproti velmi silné grafárně - nebude tedy procák tahat výkon dolů?
U 2. je v tom asi větší vyrovnanost.

Předem díky za názory a všechny druhy rozumných informací.

- Ten procesor nebude nic tahat dolu, jak si na to dosel?
- R9 M290x bude v grafickém vykonu o +- 30% rychlejsi, vykonejsi o proti 128Bitové GTX860M.
- i5 4210H, v jednovlaknovych aplikaci, muze podat vykon srovnatelny, se stolnim CPU i7 2600.

Jaké informace chces nechapu.