Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém so zdielaním tlačiarne...

Nazdar, mám jeden problém. Nefunguje nám zdielanie tlačiarne (client server) pri tlacení vypíše PC chybu pri tlači. Podriadených pc je 15. Z fontov sú odstránené vsetky tlace aj tlaciaren bola niekolko krat restartovana a nic... poradte... moze to byt chybou nadriadeneho PC??

Změna předmětu, původně: Problém so zdielaním tlačiarne...!!!
Změna kategorie, původně: Software (host)

Dobrý den,
zkuste na počítači který je server pro tiskárnu vymazat ručně všechny úlohy.
zastavit tiskový spooler
do příkazového řádku: net stop spooler
potom ve: c:\Windows\System32\spool\PRINTERS\
smazat vše co by tam mohlo být.
spustit spooler
do příkazového řádku: net start spooler

Nebylo by lepší pořídit síťovou tiskárnu a tisknout přes TCP/IP port?

Vl.