Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrada set top boxu od swan...

Zdravim , mam doma jeden set top box od swanu a dve telky...chcem sa opytat ci sa da nejako dokupit nejaky iny set top box (nie od swanu/ ktory by mohol byt prepojeny s tym od swanu ako nahrada...a fungovalo by to? popripade kde nieco take kupim...dakujem

stb od swanu je blokované poskytovatelom na dekodovanie programov,takže nejaký iný z bežne dostupných pravdepodobne nebude fungovať ako plnohodnotná náhrada a ani nebude mať nastavenú prvotnú aktiváciu PIN kodom,ktorý je súčasťou zmluvy o poskytovaní televízie od swanu