Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Před načtením Windows mi skočí PC do BIOSU

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, čím je způsobené, že mi pokaždé při zapínání skočí PC do BIOSU, respektive vyjede tato obrazovka -> lJu a nijak jinak se přes ní nedostanu, než že zmáčknu F1 - naskočí BIOS a v něm jsem zkoušel dát snad všechny možný varianty a pokaždé se pak pustí normálně načítání Windows a naskočí plocha. Když bych PC vypl a zapl, tak je to opět stejný scénář.

Za každou radu budu rád, děkuji předem každému za odpověď.

Takže jsem to rozdělal a zkusil zresetovat, nemám tam tolik čudlíků jako na videu (tři), ale pouze jeden u něhož je napsáno "MB OK!" :D takže snad to byl reset... zmačkl jsem to, když jsem to měl odpojený celý a vyndanou grafiku... pak jsem vyndal baterku 3V placku, nic jí není, ale je možný, že je vybitá, takže asi zajdu koupit novou a zkusím vyměnit a pak ten nějakej jumper tak ten jsem snad nevysál, protože to neluxuju uplně z blízka ani se k tomu skoro nedostanu, a nemám ani doma nějakje silnej lux... :D jinak to load defaults jsem dal už předtím a save and exit, ale v tom to není - takže snad to bude jen vybitá baterka, která potřebuje vyměnit.. :-)