Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se neustále restartuje

Zdravím,
dostal se mi do mých rukou nějaký starší kousek hardwaru resp. dva kousky. Úkol byl z nich postavit to nejlepší, co jde. Pustil jsem se do toho a když jsem byl hotov, tak jsem to zkusil nastartovat, start se povedl, ale PC se neustále restartoval hned po načtení BIOSu. Nejsou připojeny k zakl. desce LED indikátory a reset SW, ale to snad nevadí, ne? :-)

Parametry PC přesně nemám, jelikož je to nedohledatelné, ale odhadem je to z roku 2006.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ked sa to restartuje tak to znamena ze nieco nefunguje. Co nefunguje mas zistit roznymi uvahami a pokusmi. Napr. je dobre nasadeny chladic, skusit inu RAM a len jednu v roznych slotoch, clear CMOS, iny zdroj, apod. Skontrolovat ze mas v doske strcene dodatocne napajanie, atd
Nezapojene draty nevadia, odpoj od dosky uplne vsetky draty bedne, nech sa do nicoho neseru, zapnes to pinzetou

P.S: dost pravdepodobne su nahovno kondenzatory na doske, a z toho vyplyva nestabilita pri zatazi