Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamery na Ebay

Je to z honkongu t.j. ostane to na colnici a bues platit z toho cloa+dph.
Je to cinske, t.j. moze to byt srot (nemusi nutne, ale pravdepodobnojst je dvojciferna)
Na ebay musis mat konto, a mozes nakupovat co chces. Plati sa pri kupe (t.j. vopred), bud cez paypal (takze musis mat aj paypal konto a na nom nejake peniaze alebo prepojene s uctom), alebo iny sposob platby co pise ten co to predava (nejake kreditky tam pise).

Rozdiel medzi znackovymi a neznackovymi kamerami je v optike a v sw.
Oboje je velmi dolezite, takze ja by som nakup lacneho suntu neriskoval.
A este jedna vec, na ktoru som zabudol. Poruchovost. Kamos pracujuci pre satlitny velkosklad nakupil na skusku par tisic ks lacnych cinskych strojov. Vsetko bolo ok az na 90% poruchovost do jedneho roka. Pri kamerach to moze byt nieco podobne.