Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2x grafická karta v 1 PC

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať,: Môžem do svojej Pc zostavy, vložiť druhu grafickú kartu ak :
- Moje Pc disponuje grafickou kartou Gainward (Nvidia) GTX 650 Ti 1GB DDR5 a chcel by som k tejto karte pridať druhú graficku kartu napr. GAINWARD GTX750 Ti 2GB DDR5 (Nvidia) ?

- ďalej by som sa chcel ešte spýtať za predpokladu, ak by som tieto dve karty mohol zosynchronizovať, malo by to nejaký efekt resp. vplyv pri hraní hier na pc ?

Prajem pekný zvyšok večera s pozdravom Mathias

- Karty na profil SLI nebo CF, musí mít v první radē stejny graficky chip, (identicky) jako kupríkladu HD6850 muze byt v profilu s HD6870.
(Osobnē, i kdyz není podmínkou bych doporučil i stejnou frekvéci, model a pokud mozno i BIOS). Není podmínkou.