Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapacita baterie

Zdravím.. Před nedávnem jsem si zakoupil z číny kopii SGS5. Potýkám se ale s krátkou výdrží. Mám 2 baterie a vydrží obě jen zlomek dne. Píše se na nich 2800mAh. Chci se zeptat, jestli jde nějak zjistit zda li je to baterii nebo telefonem ? Aniž bych muse třeba kupovat novou origo baterku do S5 ? Děkuji

zda li je to baterii nebo telefonem

absolutne zbytečná otázka, snad na celém svete neexistuje nikdo, kdo by veril nejakému údaji natisknutému na čínskem výrobku, všichni vedí že jsou to lži a presto to kupují, je to fenomén lidského konáni, neco podobné jako koupe zázračných vysavačú, 4-patrových parních hrncú, masážnich van pro nohy a dalších nesmyslú za deseti tisíce, co prodávají šmejdi po kultúrnich domech. Všichni to vedí že jsou to nesmysly a presto to koupí .... Ty jsi taky koupil

.... :puff: