Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plovouci profily na XP

Chci se Vas zeptat, jak presmerovat cteni Documents and Setings/Plocha na server ze ktereho se stahuje plovouci profil. Nechci aby se mi nacitala plocha na local.

Tohle je trochu mimo téma, bavíme se o exclusion adresáře z profilu a redirektu. Ale k tvé otázce - profil se dá nastavit jako cestovní i na lokálním počítači, případně i když server není Windows a používá se Samba.

Pro nastavení profilu jako cestovního stačí vyplnit ve vlastnostech účtu místní nebo UNC cestu.