Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde zistim komplet modelove rady nb Asus?

Na stranke Asusu su len rady ale nie konkretne modely. Ide o to, ze ma zakaznik presviedca, ze existuje jeden model so specifikaciami, ktore si vycucal asi predajca pretoze Asus ani ostatni predajcovia nic take nemaju. Lenze na stranke Asusu neviem najst konkretne modelym, coby celkom bodlo.

Nie celkom, http://support.asus.com/repair/repair.aspx?root=110 &SLanguage=cs-cz, dolezity je len model, a ten mas popisany ak si kliknes na nejaky model (najprv hore aka seria - napr. A3, potom na model, napr. A3Fc - to je modelove cislo, a potom specifikacie kde mas rozsahy toho co v tom moze byt, podla toho sa da orientovat nejaka kombinacia pre dany model existuje alebo nie.
Tie ich harakiri pismena ani nesedia uplne s cislom modelu (vid obrazok na linke vyssie) a su podla mna len v ich nejakej internej databaze apod. (zavisia mozno aj od jazyka klavesnice alebo podobnych srandiciek).

P.S. mas presne modelove cislo (to dlhe) od nejakeho predajcu, a chces vediet co presne v nom je?

shark:
http://www.shark.sk/default.aspx?content=TVRDETAIL& nparams=kod_id;9068
80GB disk, 512MB RAM

V tpd taky vobec nevidim (www.tpd.sk pocitace-notebooky).

Chlapik ti asi rozprava nezmysly, asi jedine ze by tam nejaky predavac vymenil HDD a pridal RAMku :-)

P.S. asi si chcel tento: ASUS A6RP AP0112
http://www.shark.sk/default.aspx?content=TVRDETAIL& nparams=kod_id;9125
Ten ma 120G a 1G RAM. To sa mi zda realne. Specifikacie na asuse o "A6RP" su asi starsie ze tam je len do 100G disk...

Je to zenska ale poslala mi mail co dostala zo zo sharku:
Dobry vecer,
procesor : Intel Celeron-M 440 (1.86GHz, 1MB cache),
pamät : 1024MB (2x512) DDRII 533MHz,
pevný disk : 120GB (5400rpm),
optická mechanika : DVD/RW SuperMulti Double layer,
display : 15.4" WXGA (1280x800) ColorShine,
grafická karta : ATI Radeon Xpress 200M, 128MB zdiel.,
polohovacie zariadenie : touch pad,
cítacka pamätových kariet : 4-in-1 (SD/MMC/MS/MS PRO),,
modem : 56k,
siet : 10/100 Mb LAN, Bluetooth, WiFi 802.11g.,
batéria : Li-Ion 8 clánková,
porty : Zabudovaná video kamerka 0.35MP, 1xRJ-11, 1xIrDA, 1xParallel, 1x RJ-45, 4x USB 2.0, 1x PCMCIA slot,
software : MS Windows XP Home Cz. (Nero Express, Norton Internet Security, ASUSDVD XP), ASUS Power4 Gear+,
rozmery : 354 x 284 x 35.2 mm,
hmotnost : 2.85 kg,

Dodávané s taškou a optickou myšou

Momentalne skladom v TPD a BB. Na ostatnych predajniach na objednanie cca do 3-4 pracovnych dni.
Pekny zvysok dna

s pozdravom

Gígelová Natália
__________________________________________ __

SHARK Computers spol s.r.o.

Já jsem hledal počítač ASPIRE E360 Typ UB7Ena který se ptal Sergey Gomolyakov a našel jsem ho až po dlouhém hledání v nějakém dokumentu na belgické stránce nějakého prodejce:

Aspire E360
.
Standaardconfiguratie
Operating System Microsoft® Windows® XP Home Edition
Processor Support AMD Athlon 64-bit and AMD Dual Core prosessors with K8 socket 939
Chipset nForce™4 C51G chipset
System Memory Supports PC3200 DDR 400 with dual channel memory bus up to a maximum of 4GB (4 slots)
Graphics onboard nVidia GeForce6100 with nForce 430, 64/256MB shared memory, PCI Express 16x VGA optional

Typ UB7E.H73 E360, AMD Athlon64 3800+ DC, Microsoft® Windows® XP Home (NL/FR/EN),
1024MB, 320GB HDD, DVD-RW DL, WiFi PCI, ATI X1300HM 512MB DVI s-video, 9-
in-1 Card reader, incl. Usb keyboard & optical scroll mouse

Takže E360 má grafiku GeForce 6100, ale když je to ještě typ UB7E tak už má ATI X1300HM . To aby se v tom prase vyznalo ! Takže hledat nějaký konkrétní typ nemusí být skutečně jednoduché.