Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika : doporučení/názor

Zdravím chlapáci,
pořizuji novou graf.kartu a chtěl bych Vás poprosit o názory nebo nějaký doporučení.Prioritou NVIDIA GeForce a investice do 10k.
Zhruba má představivost : http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-970-oc-4gb/160652/p rodukt , http://www.czc.cz/gigabyte-gtx970-g1-gaming-graphi cs-card-4gb/160240/produkt , http://www.czc.cz/msi-gtx-970-gaming-4g/160231/pro dukt .

Corsair CX500
MSI H87-G43
i5-4570 (3.2 GHz)
Corsair Vengeance Low Profile Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600

Jinak mám trošku brouka v hlavě ohledně pískání cívek u řady GeForce GTX 970 při větší zátěži ( http://www.cnews.cz/geforce-gtx-970-celi-problemu- u-znacne-casti-karet-pry-piskaji-civky ).Vyvarovat se jim?Brát je?

Děkuji předem za rady Vám všem.

Jasný,to bylo trošku OT.Jen jsem chtěl slyšet názor.Podle mě jsou rozhodně povedený a tohle by asi nemělo odradit.Při běžném paření se zvukem o ní vědět nebudeš.Jinak ta důležitější otázka ohledně grafik,nějaká rada?

S reklamací jsem zatím neměl u czc.cz problém.Reklamoval jsem siberie frost blue a vše v pořádku.Spíš to "pískání" je otázkou.Taky to může být kus od kusu.A podle testů to byla ta menší část,které pískali.Spíš bych zůstal u NVIDIA verze gtx 970,jelikož byli vždy o krok dopředu od AMD.I když ted amd hodilo na trh slušný mašiny,ovšem pro mě zajíc v pytli.(Zdroj by nebyl problém přikoupit).Koupě gtx 970 bude podle mě jistější cestou.

bych zůstal u NVIDIA verze gtx 970,jelikož byli vždy o krok dopředu od AMD

Takové připomínky bych se zdržel. Já mám třeba pocit, že od vydání R7/R9 grafik je na tom AMD lépe. Už jen, jak dlouho trvalo, než nVidia hodila na trh něco "lepšího" (GTX970/980)? Počkal bych na Q1 2015, jestli opravdu AMD přijde s novým typem pamětí. Imho, je se na co těšit (nebo alespoň v co doufat).

Bral bych tu MSI. Potrebujes tu GK hned? Muze to byt problem prvnich serii a casem to bude vyreseno a nebude nic podobneho hrozit. Radeji bych nakupoval nekde, kde nejsou problemy s reklamacema, zrovna v CZC vim, ze ti klidne reknou, ze piskani neni chyba ale vlastnost a nevyreklamuji, ale jak moc je to jinde lepsi nevim.

Taky mě zaujala MSI.Vyloženě nespěchám,ale zase nechci čekat x týdnů.Já právě neměl u czc s reklamací problém a alza je dražší.Klidně bych dal o nějakou stovku navíc,jenže kdo ví,jak budou přistupovat v alze,pokud by pískala.