Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada o koupi nového mobilního telefonu

Zdravim,

chtěl bych se s Vámi poradit odhledně koupi nového mobilního telefonu. Potřeboval bych hlavně od Vás radu, který telefon by byl asi tak nejvýhodnější vzhledem k ceně a výkonu. Je mi jedno, zda je telefon čínský nebo z české distribuce, ale je mi jasný, že z česka bude zbytečně drahý.
Moje požadavky: Cenou maximálně do 8 tisíc korun, 5 palců display s vysokým rozlišením, od telefonu čekám opravdu plynulý chod, takže jsem uvažoval o 2 GB RAM, dále nějaký ten výkon, ať to něco rozjede a hlavně pěkný design.. (moc se mi nelíbí zakulacené telefony, kterých je na trhu většina :/ )

Takže bych byl hrozně moc rád, co byste mi opravdu suprového poradili, ať to vydrží aspoň 2 roky. Jak říkám, nejvíce uvažuji o čínských telefonech, protože za cenu do 8 tisíc nabízí slušný výkon :)

Moji největší favoriti : THL 5000: http://www.czc.cz/thl-5000-ultraphone-cerna/158322 /produkt
THL T100S: http://www.czc.cz/thl-t100s-ironman-zlata/155568/p rodukt
Xiaomi Mi3: http://www.czc.cz/xiaomi-mi3-16gb-cerna/155395/pro dukt (u toho mě však mrzí nepodpora pam. karet a s vyšší pamětí je už dost drahý)

Takže budu moc rád za jakýkoliv Váš názor na tyto telefony, popřípadě za radu o nějakém lepším, předem díky moc :)

Nexus je super, to je pravda a s čistým androidem můžu očekávat i ten plynulý chod a za tu cenu o něm taky začínám dost uvažovat..
LG G2 je pravda, že je super, taky jsem o něm přemýšlel, ale furt nevím, nelíbí se mi jak je kulatej :( :D ale to je blbost, to není zas tak důležitý..